Kontakt

PROKONCEPT Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 56A
00-695 Warszawa

+48 882 572 615

NAPISZ DO NAS:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROKONCEPT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 56a (00-695 Warszawa). Kontakt w sprawach związanych z ochroną danych osobowych możliwy jest listownie na adres Spółki lub poprzez wiadomość email przesłaną na adres: info@prokoncept.eu

Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest udzielanie odpowiedzi na wiadomość wysłaną przez formularz kontaktowy, co stanowi prawnie uzasadniony interes administratora w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). W tym przypadku podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale w sytuacji niepodania danych osobowych wysłanie wiadomość za pomocą formularza kontaktowego nie będzie możliwe.
Informujemy, iż odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora.

W dowolnym momencie posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, aktualizacji, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do usunięcia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną przez formularz kontaktowy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym decyzjom oraz profilowaniu.